Lékárna Poštovní  Jablonec nad Nisou
483 300 087

Walmark Marťánci zářící gummies 50ks

Walmark Marťánci zářící gummies 50ks

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3516052

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
19750
4 Kč / 1 kus
Cena obvyklá:217
Ušetříte:9%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Želatinové tablety s obsahem doporučeného množství vitaminu C, vita­minu D a zinku v denní dávce pro každodenní podporu imunity. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální hladině vápníku v krvi a k udržení normálního stavu kostí, zubů a normální činnosti svalů. Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky.

Obsahuje navíc zářící pinzetu. 

Dávkování a způsob užití: Užívejte 1-2 želatinové tablety denně. 

Složení: glukózový sirup, sacharóza, voda, želatina, kyselina L-askorbová (vitamin C), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina mléčná), dextróza, citrát zinečnatý, rutin, aroma (citrón - žluté gummies, pomeranč - oranžové gummies, malina - červené gummies), kokosový olej, řepkový olej, leštící látka (karnaubský vosk), koncentrát ze šťávy fialové mrkve (červené gummies), cholekalciferol (vitamin D), koncentrát z kurkumy (žluté gummies), barviva (paprikový extrakt - oranžové gummies)

1 tableta obsahuje: vitamin C 50,0 mg, rutin 8,0 mg, zinek 2,6 mg, vitamin D3 5,0 ug. 

Kontraindikace: Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přiložená svítící pinzeta je určena pro děti od 3 let v přítomnosti dospělých.

Doplněk stravy

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
217 s dph
Vaše cena:
19750 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3516052

Produkt je dočasně nedostupnýProdukt se dále nachází v těchto kategoriích: