Lékárna Poštovní  Jablonec nad Nisou
483 300 087

Cemio Kamzík 120 kapslí s dárkem

Cemio Kamzík 120 kapslí s dárkem

Výrobce: Cemio Switzerland, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3992865

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
549
Cena obvyklá:604
Ušetříte:9.1%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Cemio Kamzík je doplněk stravy ve formě kapslí s unikátní kombinací 2 nativních kolagenů NCI, NCII a vitamínu C, zpracovaných švýcarskou technologií. Cemio Kamzík je špičkový kloubní přípravek, který jako jediný v ČR obsahuje kombinaci kolagenu ve formě NCI (přirozený kolagen typu I), NCII (přirozený kolagen typu II) a vitaminu C. Patentově chráněná kvalita zpracování kolagenu CollPure zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek.

Je určen všem, kdo chtějí správně pečovat o svůj pohybový aparát: lidé nadměrně zatěžující klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou), starší lidé, starší děti a dospívající mládež v období růstu.

Chrupavky, vazy i šlachy se neustále přirozeně obnovují. V tom jim pomůže Cemio Kamzík, který obsahuje vitamín C - podporuje normální tvorbu kolagenu v organismu a dobrý stav kloubních chrupavek.

Tvar a velikost kapslí byly navrženy na základě dlouhodobých spotřebitelských studií provedených ve Švýcarsku a střední Evropě tak, aby poskytovaly nejvyšší komfort při polykání. Pro maximální využitelnost a ochranu kolagenu v organismu, je kapsle potažena speciálním prokolagenním obalem Protecaps. Kapsle jsou navíc vyrobeny moderní technologií disperze účinné látky do oleje, která zajišťuje vysokou biologickou dostupnost, tj. maximální využití účinné látky v organismu. 

Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Přípravek mohou užívat těhotné i kojící ženy.

Dárkové balení obsahuje 120 kapslí. 

Dávkování a způsob užití: Doporučená dávka je 1 kapsle 1x denně kdykoliv během dne, lépe ráno po probuzení. Pro maximální účinek je vhodné užívat nejméně kúru na 2 měsíce. Pro optimální účinnost se doporučuje užívat Cemio Kamzík dlouhodobě. 

Složení: Obsah složek v denní dávce (= 1 kapsle): Nativní kolagen NC I 16 mg, Nativní kolagen NC II 20 mcg, Vitamin C 20 mg (25 %*). Složení: Nosič (sójový olej, včelí vosk), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), kyselina askorbová, emulgátor (sójový lecitin), hovězí kolagen, barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, hlinitokřemičitan draselný). 

* RVH = referenční výživová hodnota. 

Upozornění: Přípravek není určen pro děti do 3 let. 

Doplněk stravy

Výrobce: Cemio Switzerland, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
604 s dph
Vaše cena:
549 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3992865

Produkt je dočasně nedostupnýProdukt se dále nachází v těchto kategoriích: