Lékárna Poštovní  Jablonec nad Nisou
483 300 087

Guareta Morning Start jogurtový krém v prášku cookies jabl. 3ks

Guareta Morning Start jogurtový krém v prášku cookies jabl. 3ks

Výrobce: Dr.Staněk spol.s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
SUKL: 0000000
PDK: 2561984

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
158
Cena obvyklá:174
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Oblíbená sušenková chuť v jogurtovém krému. Výborná snídaně! Výživově kompletní nízkokalorický jogurtový krém s jablečnými kousky pro náhradu jednoho či více hlavních jídel během dne.  Obsahuje také vitamíny, minerální látky a stopové prvky. Je oblíbený zejména ke snídani. Rychlá příprava s vodou za studena!

Jogurtový krém určený pro zvláštní výživu. Dieta s omezeným množstvím energie určené pro snižování tělesné hmotnosti. Redukční dieta. 

Složení: Sušené odtučněné mléko, mléčná bílkovina, sušené jablečné kostičky, zahušťovadla ( acetylovaný škrob, karagenan), hydrogenovaný slunečnicový olej, esenciální mastné kyseliny, glukóza, inulin, koncentrát minerálních látek, glukózový sirup, aroma, stabilizátory ( sójový lecitin, estery kyseliny mléčné), skořicový prášek, vitamínový koncentrát, sladidla ( aspartam, acesulfam K). 

Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Účel použití: Pro regulaci hmotnosti jako náhrada jednoho či více hlavních jídel v rámci celodenní stravy.

Doporučené dávkování: 1 - 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízkovaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny. 1 - 2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování. 1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ.

Obecná doporučení: Při redukční dietě doporučujeme vypít denně 1,5 - 2,0 l tekutin ve formě vody, neslazené minerálky nebo sodovky. Příjem tekutin je možno částečně nahradit čajem a kávou, pokud je snášíte a nezakázal vám je lékař.

Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Je možno doporučit chůzi, jízdu na kole a plavání ve vyhřátém bazénu.

Není určeno osobám mladším 18 let. Informace pro alergiky: Obsahuje gluten, sóju a laktózu.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půl roce prodělaly mozkovou cévní příhodu.

Dietu nepodávat nemocným s intolerancí laktózy a s alergií na součásti mléka a osobám s poruchami příjmu a využití potravin. Pacienti léčení perorálními antidiabetiky, diuretiky a antihypertenzívy: u otylých diabetiků léčených pouze dietou nebo prášky (antidiabetiky) je podání přísné nízkoenergetické diety plně indikováno. Obvykle bývá nutné po poradě s lékařem snížit dávku antidiabetik, diuretik (léků na odvodnění) a léků snižující krevní tlak.

Způsob přípravy: Obsah sáčku pečlivě roztřepejte v šejkru Guareta® s 200ml vody, nalijte do připravené misky a nechte 5 minut stát.

Výrobce: Dr.Staněk spol.s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
Cena obvyklá*:
174 s dph
Vaše cena:
158 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2561984
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: