Lékárna Poštovní  Jablonec nad Nisou
483 300 087

Kvalitní baterie do naslouchadel v síti lékáren Moje lékárna

10.09.2019

KUPTE SI KVALITNÍ BATERII DO NASLOUCHADLA v síti lékáren MOJE LÉKÁRNA a soutěžte o víkend s elektromobilem Tesla S100D!

 

Zinko-vzduchové baterie TESLA

 

Specifická řada Zinko-vzduchových baterií je přizpůsobena použití ve zdravotních pomůckách, zejména v naslouchadlech, zvukových pomůckách a jiných kochleárních aparátech. Jejich činnost se aktivuje do 60 sekund od odstranění ochranné folie z těla akumulátoru. Baterie vyhovují vysokým požadavkům na zdravotní nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Hlavní podmínkou zapojení se do soutěže je koupě 1 balení baterie do naslouchadel TESLA z těchto druhů: Baterie do naslouchadel PR-13 Tesla, Baterie do naslouchadel PR-675 Tesla, Baterie do naslouchadel PR 10  Tesla, Baterie do naslouchadel PR 312 Tesla, v kamenných lékárnách sítě Moje lékárna. Seznam lékáren najdete na: Moje lékárna.

Po zakoupení shora uvedeného produktu zveřejněte fotografii účtenky z lékárny sítě Moje lékárna formou komentáře pod příspěvek se soutěží na facebookové stránce www.facebook.com/mojelekarna1. Po uplynutí doby konání soutěže vybereme výherce, který splnil dané podmínky. Nejpozději do pěti pracovních dnů po skončení soutěže prostřednictvím své facebookové stránky zveřejníme jeho jméno.

Soutěž probíhá v termínu od 14. 9. 2019 do 30. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob. Více informací se dozvíte v podrobných pravidlech soutěže. Ke stažení zde.

 

Soutěžní cena: Elektromobil Tesla S100D k zapůjčení na víkend

 

 

 


« zpět